Відкриття нових салонів

Рівненський салон став другим, який компанія Loggia Industria Vernici відкрили в Україні. Тут ви знайдете венеціанські штукатурки, італійські фарби для покриття стін та підлоги та ще багато чого, щоб зробити ваш інтер’єр затишним, комфортним та дійсно унікальним.

 

LOGGIA INDUSTRIA VERNICI – це сімейна компанія, яку заснував 30 років тому Raffaele Loggia. Завод компанії знаходиться 70 кілометрів від Риму, на узбережжі Тирренейського моря. Ідеологія компанії полягає в тому, щоб виготовити високоякісний продукт, запропонувати якнайширше рішення щодо кольорової гамми та повний спектр послуг у нанесенні та створенні цілісного дизайнерського рішення. Постійне оновлення продукції,отримання патентів на інноваційні унікальні розробки – це ті риси, завдяки яким бренд LOGGIA знаний у світі.

І це не просто слова, адже White Store Loggia успішно працюють в більше ніж 17 країнах світу. Компанія має більше 300 точок продажу, дві з яких тепер працюють в Україні. Перша була відкрита в листопаді 2018 року у Львові, а 26 січня відбулося урочисте відкриття White Store Loggia у Рівному.

Спеціально з нагоди відкриття шоу-руму до Рівного завітав менеджер з експорту компанії Loggia Industria Vernici Gianmarco Loggia.

  • Мені надзвичайно приємно бути сьогодні у Рівному, де ми відкриваємо наш черговий White Store. Ми обрали саме таку концепцію білого шоу-руму за революційний підхід до продажів, коли в абсолютно білому просторі оживають кольори та орнаменти, – говорить Gianmarco Loggia. – Щомісяця ми відкриваємо в світі одну з наших точок продажів, тепер і рівняни матимуть можливість створити свій унікальний, комфортний інтер’єр разом з LOGGIA.

Усі присутні на відкритті відзначають, що White Store – це справді унікальний шоу-рум, в якому особливо підкреслені декоративні пропозиції LOGGIA. А спеціально підготовлені планшети дозволяють розглянути колір, фактуру бажаного оздоблення.

  • У нашому шоу-румі представлено широкий спектр декоративний рішень LOGGIA для оформлення як інтер’єрів так і екстер’єрів. Ми підготували для наших клієнтів панелі з різноманіттям декоративних ефектів і технік. Так, у нас ви зможете побачити нову якість внутрішнього оздоблення від LOGGIA – Plazma 3D, яка дає можливість надати нове життя старим життям поверхням без демонтажу та може наноситися на стіни, поверхні та підлогу, – говорять власники White Store Loggia Rivne.

Гості урочистого відкриття змогли не тільки неформально поспілкуватися, переглянути спектр асортименту бренду LOGGIA, а також переглянули унікальний майстер-клас від італійського технолога LOGGIA, який продемонстрував нанесення продукції бренду.

На завершення святкового заходу гості відкриття White Store Loggia Rivne скуштували смачний торт, який навіть розрізали по-особливому креативно, шпателем.

То ж не зволікайте, якщо ви прагнете зміни простір, який вас оточує, створити комфорт власної оселі, поспішайте завітати до White Store Loggia Rivne. Тут знають, що саме вам потрібно і майстри салону втілять ваші мрії в життя.

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Отправить